Jak tworzyć i sprzedawać e-booki online

Opublikowane przez | 10 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Jeśli myślisz o sprzedaży e-booków, to powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele sposobów na ich tworzenie i sprzedaż. Poniżej znajdziesz kilka ważnych wskazówek, jak to zrobić.

1. Najważniejszą rzeczą jest wybór tematu. Musisz wybrać temat, który jest interesujący dla czytelników i jest aktualny. Jeśli masz dużo doświadczenia w danej dziedzinie, to możesz wybrać bardziej szczegółowy temat. Pamiętaj, że (więcej…)

Praca zdalna – plusy i minusy

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Praca zdalna to forma pracy, w której pracownik nie musi stawiać się w siedzibie firmy. Może on pracować z dowolnego miejsca – w domu, w kawiarni, w podróży służbowej – pod warunkiem, że ma dostęp do internetu. Praca zdalna, zwłaszcza w ostatnim czasie, stała się bardzo popularna. Według badania apparatury IDC z 2018 roku, ponad trzy czwarte (78%) firm na świecie oferuje swoim pracownikom opcję pracy (więcej…)

r e k l a m a

Przygotowując swoje CV powinniśmy pamiętać o kilku istotnych elementach. Curriculum Vitae, bo o nim mowa, to nic innego jak nasz życiorys, krótka opowieść o nas. Aby napisać dobre CV musimy pamiętać o kilku elementach.

1. Pierwszym krokiem jest wybór szablonu CV, który najlepiej oddaje naszą osobowość. Każdy szablon daje nam inne możliwości, dlatego warto wybrać ten, który będzie najlepiej pasował (więcej…)

r e k l a m a

Oferty pracy w internecie to dla wielu osób, szczególnie młodych, pierwsze kroki w poszukiwaniu pracy. Znajdziemy je praktycznie wszędzie: na portalach ogłoszeniowych, stronach internetowych pracodawców, a także na platformach z ogłoszeniami społecznościowymi. Istnieje kilka skutecznych metod wyszukiwania pracy w sieci. Osoby bez doświadczenia mogą czuć się przytłoczone ilością ofert dostępnych w (więcej…)

r e k l a m a

Internet jest w dzisiejszych czasach niezbędnym narzędziem do wyszukiwania pracy. Udostępnia nam on mnóstwo możliwości, których nie moglibyśmy się spodziewać jeszcze kilka lat temu. Dzięki niemu możemy dotrzeć do ogłoszeń o pracę, które są rozsiane po całym świecie i wybrać te, które nas interesują. Nie musimy już ograniczać się do pracy w okolicach naszego miejsca zamieszkania. Możemy pracować zdalnie (więcej…)

Praca i możliwość wzięcia urlopu

Opublikowane przez | 29 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Praca i liczba miejsc na jeden etat

Dzisiaj, kiedy składamy dokumenty, aplikując na dane stanowisko pracy, bardzo często możemy zauważyć, jak duże jest zainteresowanie określoną ofertą. Jednak nie powinniśmy się już na wstępie zniechęcać, nawet jeśli się okaże, że praca, jaką chcielibyśmy wykonywać, jest często poszukiwaną. Musimy pamiętać o tym, że liczy się jakość, dlatego też jeśli będziemy odpowiednim (więcej…)

Mówi się, że nasz naród jest leniwy

Opublikowane przez | 18 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
W krajach wysoko rozwiniętych ludzie pracują za bardzo dobre stawki, w świetnym otoczeniu, dobrych warunkach i ogólnym zadowoleniu. W Polsce niestety nie mamy tak różowo, są wielkie różnice między jednymi a drugimi pracownikami. Sama praca jest też mocno zróżnicowana i nie wydaje się, żeby była aż tak cudowna.

Dlatego właśnie na łamach prasy międzynarodowej pisze się często, że z reguły jesteśmy patentowanymi (więcej…)

Baza CV.

Opublikowane przez | 10 lutego 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Baza CV

Opisywana witryna związana jest tematycznie z rynkiem pracy. Jest to serwis zawierający ogłoszenia i oferty pracowników i pracodawców. Dodatkowo osoby bezrobotne mogą umieszczać swoje CV na prezentowanym portalu. W ten sposób tworzona jest baza CV, do której dostęp mają firmy działające w różnych branżach i poszukujące wykwalifikowanych pracowników.

Baza cv

Jeżeli poszukujemy pracowników do swojej (więcej…)

r e k l a m a
Witaj na portalu ofertapracy.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.