Praca i możliwość wzięcia urlopu

Opublikowane przez | 29 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a

Praca i liczba miejsc na jeden etat

Dzisiaj, kiedy składamy dokumenty, aplikując na dane stanowisko pracy, bardzo często możemy zauważyć, jak duże jest zainteresowanie określoną ofertą. Jednak nie powinniśmy się już na wstępie zniechęcać, nawet jeśli się okaże, że praca, jaką chcielibyśmy wykonywać, jest często poszukiwaną. Musimy pamiętać o tym, że liczy się jakość, dlatego też jeśli będziemy odpowiednim (więcej…)

Mówi się, że nasz naród jest leniwy

Opublikowane przez | 18 czerwca 2019 | Aktualności

r e k l a m a

W krajach wysoko rozwiniętych ludzie pracują za bardzo dobre stawki, w świetnym otoczeniu, dobrych warunkach i ogólnym zadowoleniu. W Polsce niestety nie mamy tak różowo, są wielkie różnice między jednymi a drugimi pracownikami. Sama praca jest też mocno zróżnicowana i nie wydaje się, żeby była aż tak cudowna.

Dlatego właśnie na łamach prasy międzynarodowej pisze się często, że z reguły jesteśmy patentowanymi (więcej…)

Baza CV.

Opublikowane przez | 10 lutego 2019 | Aktualności

r e k l a m a

Baza CV

Opisywana witryna związana jest tematycznie z rynkiem pracy. Jest to serwis zawierający ogłoszenia i oferty pracowników i pracodawców. Dodatkowo osoby bezrobotne mogą umieszczać swoje CV na prezentowanym portalu. W ten sposób tworzona jest baza CV, do której dostęp mają firmy działające w różnych branżach i poszukujące wykwalifikowanych pracowników.

Baza cv

Jeżeli poszukujemy pracowników do swojej (więcej…)

r e k l a m a

Witaj na portalu ofertapracy.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.